ALLERGOFF Zobacz większe

ALLERGOFF

Nowy produkt

Preparat do namaczania tkanin przed praniem. Neutralizuje i usuwa alergeny z tkanin (pościeli, kołder, ręczników, kocy, ubrań).

Więcej szczegółów

9,99 zł Brutto

114,02 zł za 10

0.1 kg
Dostawa: 2 do 4 dni

PayU
PayU

Więcej informacji

Preparat do namaczania tkanin przed praniem. Neutralizuje i usuwa alergeny z tkanin (pościeli, kołder, ręczników, kocy, ubrań). Wspomaga leczenie objawów alergii wziewnej oraz leczenie chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez świerzbowca oraz nużeńca. Neutralizuje i usuwa alergeny oraz pasożyty Obniża ryzyko przeniesienia kleszczy w środowisko domowe. Działa ochronnie przez 1 miesiąc.

Postępowanie z tkaninami w przypadkach zagrożenia obecnością kleszczy: rozpuścić zawartość 2 ampułek w 5 l wody. Moczyć tkaniny przez 4 godz. (lub dłużej), dokładnie wypłukać, następnie wyprać ręcznie lub maszynowo. Skuteczny wobec alergenów podczas prania w temperaturze poniżej 60°C. Zalecany w profilaktyce chorób przenoszonych przez kleszcze w okresie zwiększonego ryzyka zakażenia chorobami od kleszczowymi.

Preparat skutecznie obniża stężenie alergenów obecnych w tkaninach, co stanowi ważny element ochrony przed rozwojem uczulenia. Wspomaga leczenie objawów alergii wziewnej. Preparat może być używany do prania tkanin służących jako legowiska zwierząt domowych.

Działanie ochronne preparatu ALLERGOFF® NEUTRALIZATOR ALERGENÓW PŁYN DO TKANIN utrzymuje się przez okres 1 miesiąca. W sytuacji zaostrzenia objawów chorobowych preparat można stosować częściej.

UWAGA

NIE WLEWAĆ PŁYNU BEZPOŚREDNIO DO PRALKI. NIE STOSOWAĆ PREPARATU BEZPOŚREDNIO NA SUCHE TKANINY.

NIE WLEWAĆ PREPARATU DO KOMORY PRALKI PRZEZNACZONEJ NA PŁYN DO PŁUKANIA. ZALECA SIĘ STOSOWANIE RĘKAWIC OCHRONNYCH.

CAŁKOWICIE OPRÓŻNIONE JEDNOSTKOWE OPAKOWANIA HANDLOWE PRODUKTU MOŻNA TRAKTOWAĆ JAKO ODPADY KOMUNALNE.

Przeciwwskazania: Nie stosować po upływie terminu ważności. Zaprzestać stosowania w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować preparatu doustnie i bezpośrednio na skórę. Należy unikać kontaktu preparatu z oczami. W przypadku zanieczyszczenia preparatem oczu lub skóry należy przemyć je obficie czystą, letnią wodą.

Skład: alkohol benzylowy, benzoesan benzylu. Produkt zawiera mniej niż 5% wag. niejonowych środków powierzchniowo czynnych.