CLOVIN II SEPTON LIQUID 1,5L WIRUSOBÓJCZY JUŻ W 40 STOPNIACH Zobacz większe

CLOVIN II SEPTON LIQUID 1,5L WIRUSOBÓJCZY JUŻ W 40 STOPNIACH

Nowy produkt

Płyn do prania Clovin II Septon Liquid to hipoalergiczny płyn do prania z funkcją dezynfekcji.

Więcej szczegółów

42,99 zł Brutto

375,31 zł za 10

2 kg
Dostawa: 2 do 4 dni

PayU
PayU

Więcej informacji

Płyn do prania Clovin II Septon Liquid to hipoalergiczny płyn do prania z funkcją dezynfekcji. Usuwa plamy i dezynfekuje tkaniny w temp. już od 40°C. Produkt skutecznie niszczy bakterie, grzyby i wirusy, dzięki czemu może stanowić doskonałą pomoc w profilaktyce i leczeniu chorób skórnych. Płyn do prania Clovin II Septon można stosować od pierwszych dni życia dziecka, a jego unikalny skład umożliwia dezynfekcję odzieży w tradycyjnych pralkach domowych. Doskonale pierze tkaniny kolorowe oraz dezynfekuje nie niszcząc ich struktur. Jest szeroko wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów w szpitalach, hotelach, ośrodkach SPA czy w restauracjach, jaki i konsumentów w gospodarstwach domowych. Może być również używany do prania i dezynfekcji odzieży oraz obuwia, legowisk zwierząt i innych tkanin, które nie mogą być zdezynfekowane przy pomocy powszechnie dostępnych środków.

 

Stosowanie:

Płyn do prania Clovin II Septon Liquid dozujemy do pralki w trakcie zasadniczej kąpieli piorącej w momencie rozpoczęcia procesu prania.

 

Pranie i dezynfekcja:

Produkt umożliwia skuteczną dezynfekcję w temperaturze już od 40°C (pranie zasadnicze przez minimum 20 minut) eliminując wirusy, bakterie i grzyby. Skutecznie zastępuje dezynfekcje termiczną, czyli pranie w 90 °C (pranie zasadnicze przez minimum 10 minut)

 

Zawartość opakowania (1500g) wystarczy na 25 prań z dezynfekcją w temperaturze minimum 40ºC i czasie nie krótszym niż 20 minut (25 x 60 g) dla tkanin o średnim stopniu zabrudzenia w wodzie o średnim stopniu twardości.

60 ml = 60 g

 

Warunkiem uzyskania dezynfekcji bielizny podczas prania jest zachowanie właściwych parametrów tj. czasu, temperatury oraz dozowania. Jeżeli nie jest możliwe ustawienie na pralce w/w temperatury, ustaw WYŻSZĄ, która będzie najbardziej zbliżona do zalecanej.