NOVOSCABIN Zobacz większe

Tylko online

NOVOSCABIN

Nowy produkt

Płyn do stosowania na skórę. Zawiera 10% benzoesan benzylu.

Więcej szczegółów

0.2 kg
Dostawa: 2 do 4 dni

PayU
PayU

Więcej informacji

Płyn do stosowania na skórę. Zawiera 10% benzoesan benzylu.

Świerzbowiec ludzki to gatunek roztocza, pasożytujący na skórze człowieka. Odżywia się zrogowaciałym naskórkiem oraz płynem tkankowym. Drąży w nim nawet kilkucentymetrowe tunele, w których pozostawia swoje odchody, jak również składa jaja. U ludzi powoduje wyjątkowo dokuczliwą chorobę pasożytniczą, jaką jest świerzb. Głównie pasożytuje na nieowłosionych częściach skóry, a najczęściej w fałdach skórnych, pomiędzy palcami, pośladkami, w pasie, jak również na tułowiu. Choroba jest zaraźliwa i o zarażenie świerzbowcem nietrudno. Bezpośredni kontakt z osobą chorą lub z jej rzeczami to główna jej przyczyna.

Na szczęście są skuteczne preparaty, które błyskawicznie potrafią rozprawić się ze świerzbowcem ludzkim. Skuteczny środek na świerzb Novoscabin to efektywnie działający preparat na świerzb. Substancją czynną tego specyfiku jest 10% benzoesan benzylu. Środek stosuje się w celach profilaktycznych, ale także leczniczych. Jeśli zatem zaistnieje ryzyko zarażenia się tą nieprzyjemną chorobą pasożytniczą, a, co gorsza, zaatakuje ona organizm, należy jak najszybciej zastosować preparat. Novoscabin błyskawicznie rozprawi się ze świerzbowcem atakując jego układ nerwowy i niszcząc pasożyta.

Jak działa Novoscabin?

Choć Novoscabin nie jest zarejestrowany jako lek, tylko jako kosmetyk, charakteryzuje się niezwykle efektywnym działaniem. Ten wyjątkowo skuteczny płyn zapobiega świerzbowi, ale przede wszystkim go leczy. Kuracja preparatem trwa około 5 dni i jest w pełni bezpieczna. Przed zastosowaniem środka należy jednak zapoznać się z informacjami, jakie zawiera dołączona do specyfiku ulotka. Znajdują się tam między innymi szczegółowe wskazówki jak stosować preparat.

Czy Novoscabin jest bezpieczny?

W każdej aptece bez najmniejszego problemu kupimy Novoscabin bez recepty. Preparat jest przebadany dermatologicznie, skuteczny i bezpieczny w użyciu. U kobiet ciężarnych oraz dzieci przed zastosowaniem należy jednak skonsultować jego zastosowanie z lekarzem. Atrakcyjna cena Novoscabinu to niewątpliwa zaleta produktu.